کتاب رنگ آمیزی “معدنکارکوچک” منتشر شد

به اهتمام رسانه سنگین‌آنلاین و با حمایت ایمپاسکو

به اهتمام رسانه سنگین‌آنلاین و با حمایت ایمپاسکو کتاب رنگ آمیزی “معدنکارکوچک” منتشر شد نخستین کتاب مصور و رنگ آمیزی ویژه گروه سنی ب و ج با عنوان معدنکارکوچک با موضوع معدن و معدنکاری با هدف آشنایی با فرایند کشف تا فرآوری مواد معدنی منتشر شد. به گزارش سنگین آنـلاین، این کتاب به قلم دکتر […]

به اهتمام رسانه سنگین‌آنلاین و با حمایت ایمپاسکو

کتاب رنگ آمیزی “معدنکارکوچک” منتشر شد

نخستین کتاب مصور و رنگ آمیزی ویژه گروه سنی ب و ج با عنوان معدنکارکوچک با موضوع معدن و معدنکاری با هدف آشنایی با فرایند کشف تا فرآوری مواد معدنی منتشر شد.

به گزارش سنگین آنـلاین، این کتاب به قلم دکتر امین امینی و با هنرمندی تصویرگر پریسا درنشان، توسط انتشارات آوای آرامش با شمارگان ۴۰۰۰ نسخه در چاپ اول منتشر و در دسترس کودکان سراسر کشور قرار گرفت.

“معدنکار کوچک” که به پیشنهاد دفتر طرح احیا، فعالسازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در دستور کار سنگین‌آنلاین قرار گرفت، با مخاطب قرار دادن گروه سنی کودک و نوجوان تلاش دارد تا زمینه ساز آشنایی اولیه آنها با این صنعت مادر شده و میل به جستجو در این گروه سنی پیرامون معادن و صنایع معدنی را افزایش دهد.

کودکان و نوجوانان در این کتاب با توانا، شخصیت تخیلی راوی داستان دنیای “معدنکار کوچک” همراه شده و طی نقاشی صفحات کتاب، با مراحل مختلف فرآیند کشف معادن و استخراج آنها آشنا می‌شوند.

به گفته کارشناسان و دست اندرکاران تهیه و نشر این کتاب، “معدنکار کوچک” می‌تواند دنیای معادن را بسیار ساده‌‌تر و زودتر از آنچه امروزه بزرگسالان با معادن و مواد معدنی آشنا می‌‌شوند به کودکان و نوجوانان معرفی کرده و سبب علاقه‌مندی آنها به این صنعت مادر تخصصی شود.

کلمات کلیدی: sanginonline, sanginonline.com, mashinsangin, سنگین آنلاین، سنگین‌آنلاین، سنگین، آنلاین، ماشین سنگین، ماشین‌سنگین، ماشین، مجله، نشریه، ماهنامه، ماهنامه ماشین سنگین، مجله ماشین سنگین
امتیاز شما به این مقاله
۵/۵
sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

هیچ نظری وجود ندارد