چگونه انتخاب صحیح ماشین‌آلات به کنترل هزینه‌ها کمک می‌کند؟

لاستیک یا زنجیر مساله این است

هنگامی که به ماشینی نیاز دارید که بتواند بارهای سنگین را پوشش دهد و همزمان جای کمی بگیرد، شما بین دو گزینه مینی لودر لاستیکی و مینی لودر زنجیری مردد می‌مانید. در نگاه اول، ممکن است به نظر برسد که فقط کافی است کاربردهای ماشین را مد نظر قرار دهید. اینکه آیا یک سطح سخت دارید که تایر در آن فرو نمی‌رود و یا اینکه یک سطح نرم تر دارید که شاید نیاز باشد زنجیر استفاده شود. در واقعیت اینها فقط یک تعدادی از فاکتورهایی است که باید در نظر بگیرید.

لاستیک یا زنجیر مساله این است

چگونه انتخاب صحیح ماشین‌آلات به کنترل هزینه‌ها کمک می‌کند؟

 

 چگونه انتخاب صحیح ماشین‌آلات به کنترل هزینه‌ها کمک می‌کند؟ برای پیمانکاران با هر اندازه‌ای، کنترل هزینه‌ها در پایین‌ترین مقدار ممکن، شرط لازم است. البته همیشه تمیهداتی در هر قسمت از کار باید اندیشیده شود، اما مهمترین قسمت آن انتخاب صحیح نوع ماشین است. هنگامی که به ماشینی نیاز دارید که بتواند بارهای سنگین را پوشش دهد و همزمان جای کمی بگیرد، شما بین دو گزینه مینی لودر لاستیکی و مینی لودر زنجیری مردد می‌مانید. در نگاه اول، ممکن است به نظر برسد که فقط کافی است کاربردهای ماشین را مد نظر قرار دهید. اینکه آیا یک سطح سخت دارید که تایر در آن فرو نمی‌رود و یا اینکه یک سطح نرم تر دارید که شاید نیاز باشد زنجیر استفاده شود. در واقعیت اینها فقط یک تعدادی از فاکتورهایی است که باید در نظر بگیرید.

 

عمیق تر کنده کاری کنید

برای پیمانکارانی که به هزینه‌ها توجه ویژه ای دارند، انتخاب صحیح ماشین برای ناوگان شما به اینکه آیا لاستیک و یا زنجیر را انتخاب کنید، منتهی می‌شود. به هر حال، شاید نیازهایی وجود داشته باشد که برای بهره‌برداری بلند مدت‌تر بتوان سرمایه‌گذاری اولیه بیشتری کرد.

چگونه برای آینده آماده خواهید شد وقتی نمی‌توانید لزوما ببینید چه چیزی در روبروی شما قرار دارد؟ یک راه عالی برای اینکه خود را برای موفقیت آماده کنید، در نظر گرفتن یک گزینه با فشار هیدرولیک بالا مثل Kubota SSV چرخ‌دار است و یا اینکه  یک مدل زنجیری SVL95-2 را انتخاب نمایید. با سیستم هیدرولیک جریان بالا، ماشین شما میتواند جریان هیدرولیک لازم را برای لوازم جانبی مختلفی فراهم نماید. اصلا مهم نیست که چه لوازم جانبی میخرید.

مدل زنجیری کوبوتا SVL95 بیش از ۴۰ اینچ عمق دسترسی به سخت‌ترین کارهای بلندکردن و بارگیری دارد که با قابلیت انعطاف پذیری برای شخم‌زدن، باربرداری، حفاری و ترانشه‌زنی همراه شده است. ارتفاع فوق العاده ۱۲۸ اینچی برای مینی لودر SSV75 بارگیری کامیون‌ها را بسیار ساده می‌کند و عملیات بلندکردن و دامپ‌کردن را آسان می‌نماید.

 

فرم و عملکرد

یافتن بهترین تجهیزات برای بالابردن تولید برای محل‌کار شما اکنون یکی از راه‌هایی است که می‌توانید روی آنها برای صرفه جویی حساب کنید. آیا به دنبال ماشینی می‌گردید که در بلند کردن و حمل اشیا بهترین باشد؟ به طور کلی تجهیزات بلند کردن اجسام به طور عمودی در این عملیات کارایی بهتری دارد. آیا به تجهیزاتی نیاز دارید که برای حفریات و کنده‌کاری استفاده می‌شود؟ ماشین‌های بالابر رادیال به طور سنتی بهترین انتخاب هستند.

به هر صورت، به عنوان یک تکنولوژی برتر، سازندگانی مثل کوبوتا ماشین‌های بالابرشان را با طراحی اتصالات عمودی که به هنگام عقب نشیتی در عقب و جوانب دستگاه قرار می گیرد وبه دستگاه اجازه می‌دهد که مثل یک ماشین رادیال عمل نماید، در نظر می‌گیرند. طراحی مدرن بالابر به اپراتور این امکان را می‌دهد که از مزایای طراحی اتصالات عمودی در کنار قدرت موردنیاز برای تحمل تنش‌های حفاری سنگین، لذت ببرد.

ارتقای طراحی مثل یک سیستم اتصالات جدید، نسبت وزن جلو به عقب را بهبود بخشیده است که نه تنها کارایی لودر را بالا برده است بلکه دید راننده را نیز به منظور عملیاتی مثل بالا بردن و یا پایین آوردن بهبود بخشیده است.

یک ویژگی طراحی دیگر در این ماشین‌ها، نقاط پیووت اتصال لودر هستند. برای مثال، کوبوتا نقاط پیووت را در قسمت‌های دقیقی روی شاسی اصلی لودر قرار می‌دهد که کارایی یک بالابر رادیال را همزمان به عنوان اتصال عمودی داشته باشد.

طراحی جدید، در ترکیب با پین‌های بزرگ پیووت باکت، در جلوی باکت و بازوهای لودر که در نتیجه آن بار توزیع می‌شود و همزمان در کاربری‌های خشن، عمر ماشین را تضمین می‌نماید، این امکان را می‌دهد تا به نوعی صرفه جویی دیگری در هزینه‌ها انجام شود.

ساخت حاشیه سود

در زمینه انتخاب صحیح ماشین‌آلات ، اگرچه بودجه همیشه یک فاکتور مهم برای اضافه کردن ناوگان است، به واسطه دامنه وسیعی از لوازم جانبی و کاربرد طراحی مدرن ماشین در میان مدت، مقدار بیشتری  هزینه، قابل تحمل است. فکر کردن به آینده، نه تنها تاثیر مثبت روی تولید شما و بازدهی روزانه دارد، حاشیه سود شما را در مدت روزها، هفته ها و ماه ها افزایش می دهد.

امتیاز شما به این مقاله
۵/۵
sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

هیچ نظری وجود ندارد