نگاهی به ZW220-6 جدید ترین لودر HITACHI

قدرت و چابکی در دستان اپراتور

اولین چیزی که اپراتورها به آن توجه دارند قابلیت راحتی و رفاه کابین مخصوص، کابین فشار مثبت برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، در کنار اهرم فرمان تلسکوپی با محور تنظیم دوگانه، تهویه مطبوع کاملا اتوماتیک، تهویه عالی، و یک سیستم صوتی جدید با بلندگوهای سقفی است که لودرهای سری ۶ ارائه می دهند. همچنین یک پدال، اهرم فرمان را به حالت استارت باز می گرداند.
به واسطه یک سوییچ که براحتی در دسترس شماست، یک افزایش قدرت ناگهانی با افزایشی ۱۰ درصدی در دور موتور مواجه خواهید شد. این حالت جدید قدرتی، در هر دو حالت اتوماتیک و دستی، در دسترس شماست و میتواند بلافاصله یک نیروی اضافه برای کنده کاری و بلند کردن اجسام سنگین ارائه نماید. حالت قدرتی، همچنین سرعت هیدرولیکی بالاتری را برای بلند کردن سریع تر باکت ارائه می‌نماید که همه اینها بدون کاهش سرعت نهایی لودر انجام می‌گیرد.

قدرت و چابکی در دستان اپراتور

نگاهی به ZW220-6 جدید ترین لودر HITACHI

طراحان مدل جدید لودر هیتاچی سری ۶ می دانند که برای صاحبان تجهیزات، رام بودن ماشین در دستان اپراتور، به منظور بازدهی بیشتر، اهمیت فراوان دارد. با عرضه لودر مفصل‌دار ZW220-6 ، هیتاچی به این نیاز پاسخ می‌دهد.

این ماشین قدرتمند و چابک برای پاسخ به تقاضای کار در محیط‌های مختلف ساخته شده است. در کلاس وزنی ۱۷ تن، با موتور قدرتمند کامینز و قدرت ۲۰۰ اسب بخاری میتواند نیرویی معادل ۱۵۲کیلو نیوتن را ارائه نماید. با ظرفیت باکت ۳.۲ تا ۳.۶ مترمکعبی این لودر می‌توان بارها را تا ارتفاع ۱۳.۵ فوتی (حدود ۴.۲ متر) جابجا کرد. مدل های سری ۶ به طور کلی میتوانند دامنه وسیعی از نیازهای اپراتورهای حرفه‌ای را برای کنترل و قدرت برآورده سازند.

 

راحتی و کنترل کابین (۱)

اولین چیزی که اپراتورها به آن توجه دارند قابلیت راحتی و رفاه کابین مخصوص، کابین فشار مثبت برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، در کنار اهرم فرمان تلسکوپی با محور تنظیم دوگانه، تهویه مطبوع کاملا اتوماتیک، تهویه عالی، و یک سیستم صوتی جدید با بلندگوهای سقفی است که لودرهای سری ۶ ارائه می دهند. همچنین یک پدال، اهرم فرمان را به حالت استارت باز می گرداند.

اپراتور ZW220-6 به واسطه دامنه وسیعی از کنترلگرها، واقعا به کار تسلط پیدا می‌کند. سیستم انتقال قدرت سری ۶ شامل دو حالت اتوماتیک و یک حالت دستی است که برای شرایط مختلف طراحی شده است. به واسطه یک سوییچ که براحتی در دسترس شماست، یک افزایش قدرت ناگهانی با افزایشی ۱۰ درصدی در دور موتور مواجه خواهید شد. این حالت جدید قدرتی، در هر دو حالت اتوماتیک و دستی، در دسترس شماست و میتواند بلافاصله یک نیروی اضافه برای کنده کاری و بلند کردن اجسام سنگین ارائه نماید. حالت قدرتی، همچنین سرعت هیدرولیکی بالاتری را برای بلند کردن سریع تر باکت ارائه می‌نماید که همه اینها بدون کاهش سرعت نهایی لودر انجام می‌گیرد. حالت قدرتی، به شما اجازه می دهد که عمیق‌تر و سریع‍‌تر زمین را بکنید و در هر دور قدرت بیشتری را داشته باشید.

 

راحتی و کنترل کابین (۲)

در لودر ZW220-6 یک سوییچ نگه دارنده، سیستم انتقال قدرت را طوری قفل می‌کند که تا زمانی که اپراتور سوییچ را دوباره فشار دهد و یا جهت را تغییر دهد، دنده تغییری نمی کند که به لودر این توان را می‌دهد گشتاور بیشتری را در اختیار راننده قرار دهد.

مدار موازی سری هیتاچی موجبات کارایی بیشتر بلند کردن و پایین گذاشتن را فراهم می‌نماید. حرکت Parallel Tilt and Lift عملیات کنده‌کاری را نرم‌تر می‌کند در حالی که عملگر Tandem باکت را به هنگامی که عملگر بازگشت به کنده‌کاری، برای بارگیری بعدی آماده می‌کند، در حالت اولویت قرار می‌دهد.

  

فرمان پذیری با یک انگشت با Estick

به عنوان یک آپشن، سیستم فرمانپذیری Estick با کنترل الکترونیکی به همراه سیستم هیدرولیک عرضه می‌شود. سیستم Estick اپراتور را قادر می‌سازد تا با یک انگشت خود حرکات ماشین را بدون هیچ گونه سختی کنترل نماید. کنترلگر الکترونیکی کار را انجام می‌دهد، اپراتور فقط باید تمرکز خود را روی جانمایی ماشین و حرکت آن معطوف نماید و تولید را حداکثر کند.

بهترین دید در کار (۱)

پنجره یک تکه جلو، شیشه عقب خم دار، و فریم های ROPS همگی دست به دست هم داده‌اند تا هیتاچی به درستی ادعا نماید بهترین دید را در کار برای اپراتور فراهم می‌کند. خطوط ۳۶۰ درجه دید که در مدل‌های سری ۶ کاملا دیده می‌شوند، به ماشین‌های سایز متوسط هیتاچی مثل این مدل اجازه می‌دهد که زمان زیادی را در کار بگذراند. استاک‌های ورودی هوا و دودکش در این لودر در قسمت انتهایی درپوش موتور جانمایی شده‌اند که کمترین مزاحمت را برای دید اپراتور ایجاد می‌کنند. ستون‌های عقب در فرم‌های ROPS کمی آنسوتر از گوشه‌های خم شده کابین قرار دارند. همچنین یک سنسور موانع عقب به طور آپشنال قابل انتخاب است که موانع ثابت و متحرک را تا ۶ متر ردیابی کرده و در مواقع نزدیک شدن به آنها، به صورت شنیداری و دیداری هشدار می‌دهد.

لودر مذکور همه آن چیزی است که برای کارهای سخت و طولانی مدت لازم دارید. هیتاچی توجه خاص خود را روی شرایط کاری مورد انتظار، به واسطه ساختار ارتقاء یافته، تسلط عالی به زمین و پکیج سیستم خنک کننده بهبود یافته، معطوف کرده است. تجهیزات استاندارد شامل یک فن خنک کننده هیدرولیک برگشت‌پذیر است، که می‌تواند به صورت اتوماتیک یا دستی فعال باشد. فن‌های عریض خنک کننده آلومینیمی آپشنال بازدهی بالایی را همراه با کارایی طویل المدت بدون فرسایش به همراه دارد.

 

 

بهترین دید در کار (۲)

یک توری عقبی جدید از ورود مواد و خورده ریزه ها به داخل رادیاتور و پاره شدن آن جلوگیری می‌کند. یک تمیز کننده هوای ورودی و یک پیش تمیز ساز، جلوی ذرات بزرگ معلق در هوا را برای ورودی به موتور می‌گیرد و به ورودی پیش تمیز کننده توربینی خورانده می‌شود.

بازوی باربرداری روی مدل ZW220-6 واجد ویژگی طراحی لوله‌ای متقاطع برای جلوگیری از تنشهای پیچشی می‌باشد. یک گارد زیرین هم برای جلوگیری از آسیب به بدنه موتور و یا سیستم انتقال نیرو در ناهموارترین زمین ها در دسترس است.

 

خداحافظ DPF و سلام SCR

با حذف DPF از سیستم قدرت ZW220-6 ، هیتاچی اکنون رهبری صنعتی روش Tier 4 Final برای لودرها را در دست گرفته است. لودر‌های سری ۶ از یک سیستم SCR با استفاده از سیستم DEF بهره می‌برند که برای بازدهی بالا بدون افزایش دمای موتور طراحی شده‌اند و همه نگرانی‌ها را در مورد زمان‌های بیکاری ماشین از میان می‌برند. مدیران ناوگان اکنون می‌توانند به صرف زمان کمتری برای خارج کردن ماشین از سرویس فکر کنند و عمر موتور را با زمان اورهال بعدی بالاتر ببرند. سیستم SCR همچنین فضای موتور را نیز بیشتر می کند که این می‌تواند زندگی را برای تعمیرکاران و تکنسین‌ها کمی راحت تر کند.

ویژگی خاموش کردن اتوماتیک، صرفه‌جویی در مصرف سوخت و انتشار آلایندگی را به همراه دارد که نزدیک به ۷ درصد از هزینه‌های سوخت را در طول عملیات بارگیری و حمل می‌کاهد.

سرویس جهانی هیتاچی با دارندگان ماشین‌های سری ۶ این اجازه را می‌دهد که کارهایی از قبیل پایش از راه دور، گزارش‌های عملیاتی روزانه و عیب‌یابی از راه دور را به همراه تاریخ‌های تعمیر و نگه‌داری داشته باشند.

نتایج به صورت اتوماتیک در قابل بازه‌های زمانی ماهیانه، ایمیل می‌گردد که البته ذیل برنامه ConSite هیتاچی انجام می‌شود.

کلمات کلیدی: sanginonline, sanginonline.com, mashinsangin, سنگین آنلاین، سنگین‌آنلاین، سنگین، آنلاین، ماشین سنگین، ماشین‌سنگین، ماشین، مجله، نشریه، ماهنامه، ماهنامه ماشین سنگین، مجله ماشین سنگین
امتیاز شما به این مقاله
۵/۵
sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

هیچ نظری وجود ندارد