مناقصه اجرای عملیات PIPING

مناقصه گزار: شرکت پتروشیمی شازند

مناقصه اجرای عملیات PIPING

اجرای عملیات PIPING (لوله کشی) پروژه‌های افزایش ظرفیت واحد اتوکسیلات، A95 و متانول

 
 

مزایده گزار:

استان:

شماره آگهی:

تاریخ شروع:

تاریخ درج آگهی:

عنوان آگهی:

شرکت پتروشیمی شازند

مرکزی

۵۴-۹۸

۱۳۹۸/۰۹/۲۸

۱۳۹۸/۰۹/۲۸

مناقصه اجرای عملیات

 

شرح کار:

اجرای لوله‌کشی و ساخت ساپورت و مجموعه‌ای از کارهای جوشکاری و برشکاری، مشخص شده و خطوط اعلامی مربوط به پروژه افزایش ظرفیت واحد اتوکسیلات. مطابق با نقشه‌ها، شرح‌کار، محدوده کار و مشخصات فنی و استانداردهای منضم به پیمان و یا هرگونه کارهای احتمالی ارجاعی و تغییراتی که ممکن است در نقشه‌ها بوجودآید.

 

شرح آگهی:

شرکت پتروشیمی شازند (سهامی عام) در نظر دارد انجام عملیات PIPING (لوله کشی) پروژه‌های افزایش ظرفیت واحد اتوکسیلات، A95 و متانول را از طریق برگزاری مناقصه عمومی و طبق شرایط خصوصی و الزامات و مشخصات تعیین شده، به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

لذا از شرکت های معتبر، دارای تخصص، تجربه مفید و مرتبط با موضوع مناقصه دعوت می‌گردد، از تاریخ درج آگهی لغایت مورخ ۹۸.۱۰.۷ (به غیر از روزهای تعطیل)، ضمن معرفی نماینده مطلع و آگاه با همراه داشتن مدارک مورد نیاز جهت تحویل مدارک و تکمیل فرم تقاضا به نشانی اراک – کیلومتر ۲۲ جاده بروجرد – مجتمع پتروشیمی شازند – دفتر امور پیمانها و برآورد مراجعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۵-۳۲۶۳۳۱۶۳-۰۸۶ تماس حاصل نمایند.

 

مدارک مورد نیاز:

١- تصاویر اساسنامه، آگهی تأسیس، ثبت شرکت، گواهی صلاحیت پیمانکاری و کلیه تصمیمات و تغییرات مندرج در روزنامه رسمی.

۲- تصویر گواهی نامه ثبت نام مؤدیان مالیاتی (کد اقتصادی) ارائه شناسه ملی، نشانی و کدپستی و شماره تلفن/فاکس

٣- تصویر شناسنامه و کارت ملی ( پشت و رو ) صاحبان امضای مجاز شرکت

۴- گواهی صلاحیت ایمنی پیمانکاران با اعتبار زمانی مرتبط از وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی (در صورت عدم ارائه این گواهینامه از پذیرش متقاضی معذوریم).

۵- ارائه فهرست سوابق کارهای انجام شده یا در حال انجام و یا مشابه موضوع مناقصه با ارائه گواهی و رضایت‌نامه یا تشویق‌نامه از کارفرمایان قبلی.

۶- ارائه گردش مالی شرکت، مفاصا حساب قراردادهای انجام شده ، گواهی ارزش افزوده، کپی ضمانت‌نامه‌های اخذ شده طی یکسال گذشته.

۷- سایر مدارک و گواهی های معتبر و مرتبط با موضوع مناقصه که در ارزیابی توانمندی و تأیید صلاحیت متقاضی موثر باشد.

توجه : در صورت نقص و عدم تکمیل مدارک مذکور ارزیابی متقاضیان قابل بررسی نخواهد بود. همچنین ارائه مدارک و عدم تایید صلاحیت هیچ گونه حقی را برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و این شرکت در رد یا قبول هر یک یا تمام پیشنهادات بدون آنکه محتاج به ذکر دلیل باشد در هر مرحله از مناقصه مختار می‌باشد.

 

سایر شرایط مناقصه :

۱- واگذاری اسناد مناقصه به صورت CD پس از ارائه مدارک مندرج در بند (ب) در مقابل واریز مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ریال به حساب جاری شماره ۰۱۰۵۷۶۳۷۸۰۰۰۰ به نام شرکت پتروشیمی شازند نزد بانک ملی تحویل شرکت کنندگان خواهد شد. (جهت دریافت شناسه پرداخت با شماره تلفن های ۹۵-۳۲۶۳۳۱۸۰-۰۸۶ تماس حاصل نمایید) یادآور می‌شود مبلغ مذکور در صورت عدم تأیید پیمانکار مسترد نخواهد شد. همچنین یک نسخه از اسناد پرینت گرفته شده نزد امور پیمان‌ها قابل روئیت است.

۲- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه:۵. مبلغ کل پیشنهادی قابل واریز به صورت نقدی به حساب صدر الاشاره و یا ارائه چک تضمینی بین بانکی و یا ضمانت نامه بانکی ثبت شده در سامانه پیام رسانی الکترونیکی مالی بانک مرکزی (سپام) با اعتبار سه ماه به نام شرکت پتروشیمی شازند.

٣- پیمانکار باید دارای شخصیت حقوقی، توان فنی مناسب با برنامه‌ریزی و توانایی مالی لازم جهت ارائه ضمانت نامه‌های مورد نیاز شرکت در مناقصه و یا عقد قرارداد را طبق مقررات و ضوابط این شرکت داشته باشد.

 

پرداخت هزینه درج آگهی به عهده برنده مناقصه می‌باشد.

 

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل – شرکت پتروشیمی شازند

آدرس و تلفن: استان مرکزی، اراک- کیلومتر ۲۲ جاده بروجرد – مجتمع پتروشیمی شازند – دفتر امور پیمانها – ۹۵-۳۲۶۳۳۱۸۰-۰۸۶

امتیاز شما به این مزایده
۵/۵
sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

هیچ نظری وجود ندارد