سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اعلام کرد: این نمایشگاه به صورت حضوری-مجازی برگزار می شود

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

National Iranian Steel
Festival and Exhibition
( N . I . S . F )

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اعلام کرد: این نمایشگاه به صورت حضوری-مجازی برگزار می شود

انجمن تولیدکنندگان فولاد با انتشار پوستر سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران اعلام کرد: این رویداد ویژه در صورت کسب مجوزهای لازم از ستاد ملی مقابله با کرونا طی سه روز از ۴ تا ۶ خرداد ماه سال جاری به صورت ترکیبی (حضوری – مجازی) و با رعایت کامل پرتکل‌های بهداشتی در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

انجمن فولاد از کلیه تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان زنجیره آهن و فولاد کشور دعوت کرده در این رویداد ملی، علاوه بر ارائه فرصت‌های ساخت داخل برای شرکت‌های دانش‌بنیان و تامین‌کنندگان داخلی، از دستاوردهای خود در حوزه بومی‌سازی، توسعه تکنولوژی و ساخت داخل رونمایی کنند.

سومین دوره از جشنواره ملی فولاد ایران با مشارکت گسترده نهادهای دولتی و خصوصی برگزار می‌شود. همچنین تشکل‌ها، شرکت‌های فولادی و معدنی و تامین‌کنندگان مطرح داخلی نیز در این نمایشگاه حظور به هم می‌رسانند. در این نمایشگاه سازوکارهای حمایت از تامین پایدار و کیفی داخلی مورد بحث و گفت و گو قرار می‌گیرد. میز تخصصی «تعمیق ساخت داخل در زنجیره آهن و فولاد» نیز در این جشنواره همچون دو دوره گذشته برگزار می‌شود. طی این رویداد با حضور مقامات دولتی و حاکمیتی تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهایی بین تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان این زنجیره منعقد می‌گردد. همچنین کارگاه‌های آموزشی، پنل‌های تخصصی و برنامه‌های متنوع دیگر این جشنواره طی روزهای آینده به اطلاع خواهد رسید.

خلیفه سلطانی، دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران عملکرد دوره دوم جشنواره ملی فولاد را موفقیت آمیز ارزیابی کرد. وی می‌گوید: در دوره قبل، شاهد بیش از ۹۵میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی در قالب ۵۹قرارداد و ۳۵پیش قرارداد بودیم. دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران تقویت میز تخصصی «تعمیق ساخت داخل» را از برنامه‌های امسال جشنواره خواند. وی افزود: به دنبال رفع موانع تولید و تأمین پایدار در صنعت آهن و فولاد هستیم. امیدواریم این مهم با همکاری وزارت صمت و ایمیدرو از مسیر کاهش ارزبری و توسعه تکنولوژی محقق شود.

اطلاعیه انجمن فولاد:

پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص برگزاری «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» و به دنبال استقبال و درخواست تولیدکنندگان و تامین کنندگان زنجیره آهن و فولاد، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در صدد است با کسب مجوز از ستاد ملی مقابله با کرونا، این رویداد متمایز ملی را  با رویکرد بومی‌سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان تأمین پایدار داخلی و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو و تشکل‌های صنعتی و معدنی کشور و با مشارکت تولیدکنندگان بزرگ زنجیره آهن و فولاد، تامین کنندگان داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان، به مدت ۳ روز از  سه شنبه ۴ خرداد ماه تا پنج شنبه ۶ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ در هتل المپیک تهران برگزار نماید.

بر این اساس و به دلیل شرایط خاص کشور در اپیدمی کرونا و ضمن آرزوی سلامتی برای همه همکاران عزیزمان در زنجیره آهن و فولاد، این دوره از «جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) برگزار می‌گردد.

لذا از کلیه تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان پرتلاش زنجیره بزرگ آهن و فولاد کشور دعوت به عمل می‌آید با ارسال گزارشی از دستاوردهای ارزشمند خود در حوزه بومی‌سازی و ساخت داخل به دبیرخانه جشنواره، ضمن حضور در فرآیند ارزیابی تامین‌کنندگان برتر صنعت فولاد کشور در سال ۱۳۹۹، این انجمن را در افزایش غنای محتوایی و کاربردی جشنواره و نمایشگاه یاری نمایند.

علاقه‌مندان به حضور در «سومین جشنواره ملی فولاد ایران» لازم است در سایت events.steeliran.org ثبت نام نمایند. دبیرخانه «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» از طریق راه های ارتباطی زیر آماده پاسخگویی به مخاطبان می باشد.

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

اطلاعات تماس:

تلفن دبیرخانه: ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱-۰۲۱

فکس دبیرخانه: ۸۸۵۵۱۷۰۵- ۰۲۱

شبکه‌های اجتماعی: ۰۹۰۲۷۸۲۱۹۱۱

امتیاز شما به این رویداد
۵/۵
sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

هیچ نظری وجود ندارد