درباره سنگین آنلاین:

 

مجمـوعه “سنگیـن آنلایـن”، تنها استـارت آپ تخصصی ماشین‌آلات سنگیـن ایـران در آبان ماه سال ۹۸ جهت ارائه خدمات تخصصی به کاربران ماشین‌آلات معدنی، عمرانی و باری در ایران، توسط رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) رونمایی گردید.

این مجموعه، دارای ارتباطات گسترده با بخش‌های معدنی و عمرانی اعم از ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی، پیمانکاران معدنی و عمرانی، اشخاص حقیقی فعال در بازار ماشین‌آلات و همچنین صنایع وابسته مانند قطعات و خدمات ماشین‌آلات می‌باشد.“سنگین آنلاین”، قصد دارد با بهره‌گیری از ابزارهای متفاوت و متنوع، در جهت برآورده کردن کلیه نیازهای کاربران ماشین‌آلات معدنی، عمرانی و باری تلاش نماید.

 

 

خدمات این مجموعه شامل طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با ماشین‌آلات بوده و به بخش‌های زیر تقسیم می‌شود:

 

 • کارشناسی ماشین‌آلات

این خدمات در دو بخش فنی و قیمت انجام شده و جهت تامین نیاز پیمانکاران و افراد حقیقی و حقوقی فعال در جهت خرید، فروش و اجاره ماشین‌آلات صورت می‌پذیرد.

بر این اساس کلیه ماشین‌آلات کارکرده متقاضی در محل به لحاظ فنی کارشناسی شده و شناسنامه سلامت دریافت می‌کنند، همچنین ضمیمه این مدرک، پیشنهادهای تعمیراتی دستگاه ارائه خواهد شد.

علاوه بر آن جهت متقاضیانی که نیاز به برآورد قیمت روز ماشین‌آلات کارکرده داشته باشند، بخش کارشناسی سنگین آنلاین بر اساس پارامترهای مشخص و با توجه به شرایط روز بازار اقدام به قیمت گذاری ماشین‌آلات می‌نماید.

نتایج کارشناسی فنی و قیمت در فرم‌های متحدالشکل و همراه با بارکد اختصاصی برای هر دستگاه صادر خواهد شد.

 

 • بازرگانی و فروش

بخش بازرگانی سنگین آنلاین آمادگی دارد بر اساس تقاضای متقاضیان خرید ماشین‌آلات، نسبت به تهیه دستگاه‌های مورد نظر نو و یا کارکرده با توجه به ویژگی‌های فنی و اقتصادی مورد نظر مشتریان اقدام نموده و در ادامه پیش فاکتور لازم را ارائه نماید.

لازم به ذکر است تامین ماشین‌آلات از میان کلیه برندهای فعال در بازار ایران و با استفاده از بانک‌های اطلاعاتی قدرتمند این گروه که به صورت مداوم به‌روز می‌شوند انجام خواهد شد.

علاوه بر آن بخش نیازمندی‌ها و همچنین بانک اطلاعاتی جامع ماشین‌آلات سنگین ایران، آمادگی دارد کلیه آگهی‌های خرید، فروش، اجاره و معرفی واحدهای صنفی مرتبط با ماشین‌آلات معدنی و عمرانی را به صورت رایگان جهت اطلاع عموم منتشر نماید.

 

 • طرح های تحقیقاتی

“سنگین آنلاین” با بهره‌گیری از کارشناسان با سابقه و خبره در دو حوزه ماشین‌آلات و بازاریابی آمادگی دارد طرح‌های تحقیقاتی تخصصی و مرتبط را در این بخش اجرا نماید.

بخشی از این طرح‌ها به شرح زیر می‌باشد:

 • طرح انتخاب ماشین‌آلات پروژه‌ها
 • سهم بازار برندهای مختلف ماشین‌آلات سنگین ایران
 • تحلیل نیاز ماشین‌آلات بخش‌های معدنی و عمرانی کشور
 • بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه ماشین‌آلات سنگین ایران
 • بررسی بودجه‌های عمرانی و معدنی سالیانه کشور و تاثیر آن بر بازار ماشین‌آلات سنگین ایران
 • اثرات تغییرات بازارهای مختلف (ارز، بورس و …) بر بازار ماشین‌آلات سنگین ایران

 

 • رسانه

سنگین آنلاین با به کار گیری شیوه‌های ارتباطی متنوع قصد دارد رسالت رسانه‌ای خود را در جهت اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع در بخش ماشین‌آلات معدنی و عمرانی به انجام برساند.

این اطلاع‌رسانی در موضوعات مختلفی از جمله آخرین اخبار روز صنعت در ایران و جهان، اخبار بازار، نوآوری‌ها و آخرین تکنولوژی‌های صنعت ماشین‌آلات در ایران و جهان، صورت می‌پذیرد.

در همین راستا “سنگین آنلاین” از ابزارهای متنوع زیر بهره می‌برد:

 • ماهنامه تخصصی “ماشین سنگین” ( جهت دسترسی به آرشیو ماهنامه اینجا را کلیک کنید)
 • وب‌سایت و اپلیکیشن اختصاصی
 • شبکه‌های اجتماعی فراگیر( کلیه شبکه‌های اجتماعی این مجموعه با آدرس sanginonline@ در دسترس است)
 • فایل صوتی و تصویری خبری و آموزشی (جهت دسترسی به کانال آپارات سنگین آنلاین به آدرس https://www.aparat.com/SanginOnline.Com مراجعه کنید)
قیمت بیل مکانیکی، فروش بیل مکانیکی، بیل مکانیکی هیوندای، بیل مکانیکی کوماتسو، بیل مکانیکی فروشی، قیمت لودر، ماشین آلات راهسازی، خرید بیل مکانیکی، ماشین آلات معدنی، بکهولودر