دامپ‌تراک VHD ولوو یک بازطراحی بی‌نظیر

زمانی که دامپ‌تراک‌ها به بازار عرضه شدند، شاید نام ولوو کمتر به ذهن متبادر می‌شد. هر چند که مدل VHD این برند بیش از یک دهه در بازار حضور داشت.

– این کامیون نرم، راحت و بی صدا، به همراه یک موتور دیزل D13 با حجم ۱۲.۳ لیتر و با قدرت مناسب، سیستم انتقال قدرت اتوماتیک Ishift و ۱۳ سرعته است؛ که با یک ارتقا نسبت به سیستم Ishift قبلی کارآیی‌های زیادی به ماشین اضافه می‌شود.
– این کامیون‌ها دارای لامپ‌های جدید LED هستند که روشنایی بیشتری را در جلوی راننده ایجاد می‌کند. این لامپ‌های LED مصرف کمتر و عمر بیشتری نسبت به لامپ‌های هالوژن و رشته‌ای دارند. داخل کابین این کامیون نیز بازطراحی شده است. نشانگرها، سوئیچ‌ها و صفحات نمایشگر رنگی شده و عملکرد بهتری دارند. نشانگرها بزرگتر و خواناتر از قبل شده اند. سوئیچ‌های کنترل به راننده نزدیک‌تر شده‌اند و تعدادی سوئیچ نیز بر روی فرمان تعبیه شده است.
– کابین بزرگ این دستگاه از سری بزرگراهی VN برداشته شده است و به میانه دهه ۱۹۹۰ بر می‌گردد.

دامپ‌تراک VHD ولوو یک بازطراحی بی‌نظیر

زمانی که دامپ‌تراک‌ها به بازار عرضه شدند، شاید نام ولوو کمتر به ذهن متبادر می‌شد. هر چند که مدل VHD این برند بیش از یک دهه در بازار حضور داشت. 

تاکید ولوو بر روی سری کامیون‌های VN بزرگراهی بود، حوزه‌ای که کمپانی شریک آن Mack به صورت حرفه‌ای روی آن کار می‌کرد. به دنبال آن کار برروی بازار ماشین‌های خارج از جاده‌ای (Off Road) از طرف مدیریت ارشد شرکت در دستورکار قرار گرفت. به دلیل شراکت بین بخش تجهیزات عمرانی ولوو با بخش کامیون های ولوو، موضوعات مربوط به دامپ‌تراک برای کارکنان بخش کامیون ولوو نا آشنا نبود. ولوو این فرصت را داشت تا با تغییر پیکربندی VHD برای دامپ‌تراک اقدام نماید.

 

 

این کامیون نرم، راحت و بدون صدا است. به همراه یک موتور دیزل D13 با حجم ۱۲.۳ لیتر و با قدرت مناسب. این ماشین دارای یک سیستم انتقال قدرت اتوماتیک Ishift می‌باشد که ۱۳ سرعته است و با یک ارتقا نسبت به سیستم Ishift قبلی کارآیی‌های زیادی به ماشین اضافه می‌شود که آن را کارآ و جذاب می‌کند.

به عنوان مثال سال گذشته یک دستگاه پخش کننده آسفالت به ماشین ملحق شد. با کمک این سیستم نیاز راننده به کاربرد ترمزها برای انتقال از حالت خلاص به حالت حرکت حذف می شود. این قابلیت از برخورد ماشین پخش آسفالت با دامپتراک در زمان پخش آسفالت جلوگیری می‌کند.

این کامیون‌ها دارای لامپ‌های جدید LED هستند که روشنایی بیشتری را در جلوی راننده ایجاد می‌کند. این لامپ‌های LED مصرف کمتر و عمر بیشتری نسبت به لامپ‌های هالوژن و رشته‌ای دارند. داخل کابین این کامیون نیز بازطراحی شده است. نشانگرها، سوئیچ‌ها و صفحات نمایشگر رنگی شده و عملکرد بهتری دارند. نشانگرها بزرگتر و خواناتر از قبل شده اند. سوئیچ‌های کنترل به راننده نزدیک‌تر شده‌اند و تعدادی سوئیچ نیز بر روی فرمان تعبیه شده است.

کابین بزرگ این دستگاه از سری بزرگراهی VN برداشته شده است و به میانه دهه ۱۹۹۰ بر می‌گردد.

 

امتیاز شما به این مقاله
۵/۵
sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

هیچ نظری وجود ندارد