دامپتراک ترولی مدل EH3500AC-3 هیتاچی

این ماشین همه آن چیزی است که در مورد صرفه جویی در هزینه‌ها و افزایش تولید گفته می‌شود.

– هنگامی که حالت ترولی فعال می‌شود؛ دیزل ژنراتور خاموش شده و کانکتورهای بالای آن با اتصال به کابل‌های برق؛ نیروی الکتریکی را به جعبه تقسیم و موتور چرخ‌ها منتقل می‌کند.
– همه اجزای مرتبط با ترولی در مدل EH3500AC-3  توسط شرکت هیتاچی تولید شده‌اند.
– اسکات جانستون؛ مدیر کل عملیات ماشین‌آلات عمرانی هیتاچی – زامبیا: دو ترولی دامپ تراک مدل EH3500AC-3 در سال ۲۰۱۶ وارد چرخه ماشین‌آلات کانسانشی شده‌اند. این مدل یک رویکرد کاملاً جدید در بازار دامپ تراک‌ها و فرصت خوبی برای هیتاچی و مشتریانش هست.
– کلایتون ریوز؛ مدیر معدن کاری شرکت فرست کوانتوم مینرالز: بزرگترین مزیت این سیستم کاهش هزینه‌های تولید و افزایش بهره‌وری است.
– با بار کمتری که روی موتور وجود دارد، عمر تراک EH3500AC-3  بیشتر شده و نیاز کمتری به سرویس‌های دوره ای و تعمیرات پیدا می‌کند.

دامپتراک ترولی مدل EH3500AC-3 هیتاچی

این ماشین همه آن چیزی است که در مورد صرفه جویی در هزینه‌ها و افزایش تولید گفته می‌شود.

دامپتراک ترولی مدل EH3500AC-3 هیتاچی یک تراک دیزل – الکتریک و هیبرید – ترولی است که ابزار ثانویه برای تولید نیروی الکتریکی موتور چرخ‌ها را به راحتی با فشار یک دکمه فراهم کرده و می‌تواند از حالت دیزل ژنراتور به ترولی و یا برعکس تغییر وضعیت دهد.

 

معدن کانسانشی

در شمال غربی زامبیا، بزرگترین معدن مس آفریقا و هشتمین معدن مس دنیا است.

در این معدن ۱۷۰۰ نفر زیر نظر شرکت بهره برداری کانسانشی  POS مشغول به کار هستند.

بزرگترین سهام‌دار این شرکت با در اختیار داشتن ۸۰ سهام آن شرکتی کانادایی است به نام فرست کوانتوم مینرالز.

ظرفیت تولید این معدن در زمان شروع به کار آن در سال ۲۰۰۵ سالانه ۱۱۰ هزار تن مس بوده که اکنون به ۲۴۰ هزار تن مس و بیش از ۱۲۰ هزار انس طلا رسیده است.

 

 

ناوگان

این ماشین‌آلات معدنی هیتاچی هستند که چنین توسعه‌ای را پشتیبانی کرده و در خط مقدم عملیات‌های فعلی و جدید قرار گرفته‌اند.

شرکت فرست کوانتوم مینرالز، دارای ناوگانی از بیل‌های هیدرولیکی مدل EX و تراک‌های مدل EH است. که دو دستگاه مدل جدید EH3500AC-3 با تکنولوژی ترولی، نیز از دسامبر ۲۰۱۶ در آنها مورد استفاده قرار گرفته.

 

اسکات جانستون؛ مدیر کل عملیات ماشین‌آلات عمرانی هیتاچی – زامبیا: دو ترولی دامپ تراک مدل EH3500AC-3 در سال ۲۰۱۶ وارد چرخه ماشین‌آلات کانسانشی شده‌اند. این مدل یک رویکرد کاملاً جدید در بازار دامپ تراک‌ها و فرصت خوبی برای هیتاچی و مشتریانش هست.

 

بزرگترین چالش‌ها افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های تولید است. این دلیلی بود که شرکت هیتاچی به عنوان تامین کننده ماشین‌آلات ترولی دامپ تراک انتخاب شد.

 

دامپتراک ترولی مدل EH3500AC-3 هیتاچی

دامپتراک ترولی مدل EH3500AC-3 هیتاچی، یک تراک دیزل – الکتریک و هیبرید – ترولی است که ابزار ثانویه برای تولید نیروی الکتریکی موتور چرخ‌ها را به راحتی با فشار یک دکمه فراهم کرده و می‌تواند از حالت دیزل ژنراتور به ترولی و یا برعکس تغییر وضعیت دهد.

هنگامی که حالت ترولی فعال می‌شود؛ دیزل ژنراتور خاموش شده و کانکتورهای بالای آن با اتصال به کابل‌های برق؛ نیروی الکتریکی را به جعبه تقسیم و موتور چرخ‌ها منتقل می‌کند.

همه اجزای مرتبط با ترولی در مدل EH3500AC-3  توسط شرکت هیتاچی تولید شده‌اند.

این سیستم بسیار کارآمد کاملا بوسیله سازنده پشتیبانی شده؛ ظرفیت و عمر کاری طولانی دارد.

 

کلایتون ریوز؛ مدیر معدن کاری شرکت فرست کوانتوم مینرالز: بزرگترین مزیت این سیستم کاهش هزینه‌های تولید و افزایش بهره‌وری است.

وقتی تراک زیر ترولی قرار می‌گیرد، سرعت آن در جاده دو برابر می‌شود و این یک صرفه جویی بزرگ در زمان و هزینه است!

 

 

سرویس‌های دوره‌ای

مزیت دیگر این ماشین زمان کمتر خواب برای تعمیرات به واسطه نداشتن جعبه دنده یا دیگر قطعات متحرک درگیر‌ است.

مصرف سوخت این ماشین‌ها تقریبا ۹۰ درصد کمتر از موتورهای دیزل است که با بهره گیری از قدرت کم هزینه برق باعث بهبود اقتصاد و کاهش هزینه‌های حمل و نقل می‌شود.

این به دلیل آن است که دور موتور هیتاچی در حالت ترولی کمتر از سیستم‌های دیزل – الکتریک  و حتی ماشین‌های دیزل معمولی  است.

 

با بار کمتری که روی موتور وجود دارد، عمر تراک EH3500AC-3  بیشتر شده و نیاز کمتری به سرویس‌های دوره ای و تعمیرات پیدا می‌کند.

این ماشین همچنین با دود و سر و صدای کمتر موتور اثرات زیست محیطی کمتری دارد.

تراک EH3500AC-3 نه تنها همه انتظارات شرکت فرست کوانتوم مینرالز را تامین می‌کند بلکه نیازهای معدن شامل بارگیری، سرعت و محدودیت‌های خطوط ترولی را نیز پشت سر می‌گذارد.

این ماشین همه آن چیزی است که در مورد صرفه جویی در هزینه‌ها و افزایش تولید گفته می‌شود…

بخش معدن به آینده و به تراک‌های ترولی هیتاچی چشم دوخته است.

کلمات کلیدی: sanginonline, sanginonline.com, mashinsangin, سنگین آنلاین، سنگین‌آنلاین، سنگین، آنلاین، ماشین سنگین، ماشین‌سنگین، ماشین، مجله، نشریه، ماهنامه، ماهنامه ماشین سنگین، مجله ماشین سنگین
امتیاز شما به این مقاله
۵/۵
sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

هیچ نظری وجود ندارد