تکیه بر تعهد و تخصص بخش‌خصوصی کشور

جذب بیش از ۲۶ هزار میلیارد تومان سرمایه بخش‌ خصوصی برای توسعه معادن کشور

01 - K - S - 99.02.30 - تکیه بر تعهد و تخصص بخش‌خصوصی کشور

به گزارش خبرنگار سنگین آنلاین؛ روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران طی گزارشی با تاکید بر این که استراتژی ایمپاسکو، هم راستا در مسیر استفاده از پتانسیل‌های معدنی بخش‌خصوصی است، اعلام کرد:
برای تحقق اهداف کلان بخش‌ معدن و جذب سرمایه بخش خصوصی در اجرای طرح های این بخش، از سال ۹۵ تاکنون ۲۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از طرح های ایمیدرو و ایمپاسکو با مدیریت و نظارت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به بخش خصوصی واگذار شده است.

تکیه بر تعهد و تخصص بخش‌خصوصی کشور

جذب بیش از ۲۶ هزار میلیارد تومان سرمایه بخش‌ خصوصی برای توسعه معادن کشور

با سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی کشور، نقش معدن در تولید ناخالص داخلی ارتقا یافته و در سال جهش تولید، بخش معدن با بهره‌گیری از سرمایه بخش خصوصی، با شتاب بیشتری به سمت تولید اشتغال و ارزش افزوده برای کشور حرکت می‌کند.

 

به گزارش خبرنگار سنگین آنلاین؛ روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران طی گزارشی با تاکید بر این که استراتژی ایمپاسکو، هم راستا در مسیر استفاده از پتانسیل‌های معدنی بخش‌خصوصی است، اعلام کرد: برای تحقق اهداف کلان بخش‌ معدن و جذب سرمایه بخش خصوصی در اجرای طرح های این بخش، از سال ۹۵ تاکنون ۲۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از طرح های ایمیدرو و ایمپاسکو با مدیریت و نظارت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به بخش خصوصی واگذار شده است.

 
01 - K - S - 99.02.30 - تکیه بر تعهد و تخصص بخش‌خصوصی کشور

در این گزارش با اشاره به ۱۲ مورد برون سپاری ازجمله طلای هیرد، مجتمع پتاس خور و بیابانک و بخشی از معدن جانجا در سال ۹۸ از طریق شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، آمده است: طی این مدت بیش از ۸۰ جلسه با سرمایه گذاران داخلی و نیز ۱۰ تیم سرمایه گذار خارجی از کشورهای چین، تاجیکستان، عراق، گرجستان و … برگزار و ۵ هزار میلیارد تومان طرح با مدیریت و نظارت ایمپاسکو در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته است.

 

گفتنی است شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد تا افق ۱۴۰۴ از طریق هم‌افزایی با بخش خصوصی توانمند، به عنوان یک شرکت معدنی مرجع در اکتشاف، کارآمد در استخراج و فرآوری و نوآور در توسعه مواد معدنی درکشور باشد.
در این گزارش با تاکید بر به کارگیری تمام پتانسیل‌های بخش‌خصوصی و دولتی در مسیر فعال‌سازی ظرفیت های معدنی کشور، اعلام شده است که تلاش مجموعه ایمپاسکو بر این محور استوار است که طی سال جاری تفاهم‌ نامه و همکاری‌ها میان بخش‌خصوصی و شرکت ادامه پیدا کند.

 

گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران همچنین حاکیست، بخش معدن طی چندین دهه گذشته نقش موثری در تولید ناخالص داخلی داشته، اگرچه فشار ناشی از تحریم‌ها باعث شده که دسترسی به تکنولوژی‌های روز در بخش معدنی سخت‌ شود، ولی خوشبختانه بخش‌خصوصی کشور، هم تعهد و هم تخصص کافی را برای عبور از این شرایط در اختیار دارد و ایمپاسکو همکاری و استفاده از توان تخصصی و مالی بخش‌خصوصی را به عنوان یک راهبرد پیش ‌روی خود قرار داده ‌است.

کلمات کلیدی: SANGINONLINESANGINONLINE.COMMASHINSANGINسنگین آنلاین، سنگین‌آنلاین، سنگین، آنلاین، ماشین سنگین، ماشین‌سنگین، ماشین، مجله، نشریه، ماهنامه، ماهنامه ماشین سنگین، مجله ماشین سنگین
امتیاز شما به این مقاله
۵/۵
sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

هیچ نظری وجود ندارد