تکنولوژی جدید در پیکری قدیمی – W990

کامیون های اصیل و قدیمی W900 ساخت شرکت Kenworth که از سال 1961 ظاهری ثابت داشته‌اند، اخیرا همراه جدیدی پیدا کرده‌اند، مدل W990.

– مدل W990 جدید دارای کابین عریض‌تر، چیدمان داخلی به‌روزتر، کاپوت بلند و خوش‌تراش و پنجره‌های جلویی کاملا صاف است که نشان دهنده اصالت کلاس W9 این شرکت می‌باشد.
– این مدل جدید که جهت راحتی راننده باز طراحی شده است، همچنین مجهز به سیستم صوتی پیشرفته، قدرت نور بالا و علاوه بر آن قابلیت‌های دیگری است که متناسب با آب و هوای منطقه مورد استفاده به ماشین اضافه می‌شود.
– مدیر تولید شرکت Kenworth می‌گوید “ما از داشتن این محصول جدید بسیار هیجان‌زده هستیم و مشتریان و رانندگان قطعا به آن وابسته خواهند شد. ما می‌دانیم که بسیاری از آنها در این احساس با ما شریک خواهند شد. W990 تصویری از غرور و آزادی در رانندگی را به نمایش می‌گذارد.”

تکنولوژی جدید در پیکری قدیمی

 کامیون‌های اصیل و قدیمی W900 ساخت شرکت Kenworth که از سال ۱۹۶۱ ظاهری ثابت داشته‌اند، اخیرا همراه جدیدی پیدا کرده‌اند، مدل W990

مدل W990 جدید دارای کابین عریض‌تر، چیدمان داخلی به‌روزتر، کاپوت بلند و خوش‌تراش و پنجره‌های جلویی کاملا صاف است که نشان دهنده اصالت کلاس W9 این شرکت می‌باشد. این مدل جدید که جهت راحتی راننده باز طراحی شده است، همچنین مجهز به سیستم صوتی پیشرفته، قدرت نور بالا و علاوه بر آن قابلیت‌های دیگری است که متناسب با آب و هوای منطقه مورد استفاده به ماشین اضافه می‌شود.

به گفته مدیران شرکت Kenworth طراحی این مدل جدید ویژگی‌های مدل‌های قدیمی و کلاسیک را به جهت احترام به مدل‌های قبلی حفظ کرده است به نحوی که احساس کاربری مدل‌های W9 به عنوان یکی از محبوب‌ترین کامیون‌های جاده‌ای و حرفه‌ای این شرکت به کاربر منتقل می‌شود. رانندگان از تجهیزات مدرن این کامیون‌ها بهره‌برده و از آن احساس غرور می‌کنند.

 

k4

مدیر تولید شرکت Kenworth می‌گوید “ما از داشتن این محصول جدید بسیار هیجان‌زده هستیم و مشتریان و رانندگان قطعا به آن وابسته خواهند شد. ما می‌دانیم که بسیاری از آنها در این احساس با ما شریک خواهند شد. W990 تصویری از غرور و آزادی در رانندگی را به نمایش می‌گذارد.”

W990 دارای کابینی با عرض ۲.۱ متر است که اخیرا در مدل‌های T680 و T880 این شرکت به کار رفته است. از سپر تا پشت کابین این مدل ۳.۳ متر طول دارد و برای بارهای طویل و جابجایی و حمل بار و همچنین عملیات سنگین باربرداری مناسب است. کامیون W990 دارای موتور MX-13 با قدرت موتور ۵۱۰ اسب بخار و گشتاور ۲۵۰۰ نیوتن متر است. موتور کامینز X15 و گیربکس دستی جز تجهیزات انتخابی مشتریان هستند.

کامیون W990 دارای سیستم عیب‌یابی کنترل از راه دور بوده و همچنین مجهز به نمایشگر ۷ اینچی رنگی است. که هدایت تجهیزات نظیر سیستم های ناوبری، تجهیزات کنار جاده‌ای، اطلاعات کشنده، کنترل صدا و دوربین‌های داخلی و خارجی را ممکن می‌سازد.

امتیاز شما به این مقاله
۵/۵
sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

هیچ نظری وجود ندارد