افزایش ارتفاع شاسی در گرانیت مک

 اضافه شدن شش اینچ به قسمت عمودی اتاق، نصب و عملکرد یک برف روب را آسان می‌کند

– مدیر تولید محصولات عمرانی این شرکت، می‌گوید: “افزایش ارتفاع از زمین اجازه می‌دهد تا نصب آسان برف روب بدون نیاز به حرکت سایر اجزای شاسی، مانند مخازن سوخت و سیستم خروج پسماند امکان‌پذیر و در وقت و پول مشتری صرفه جویی شود.”
– پیکربندی جدید برای مانور بیشتر و کاهش وزن اجازه می‌دهد تا محور کوتاه‌تر استفاده شود، که موجب صرفه‌جویی در هزینه بدون به خطر انداختن عملکرد برای مشتریان می‌شود.
– چیزی که قابل توجه است فضای بیشتری است که بین محور بالای یک تایر و گلگیر بالای آن وجود دارد. یک پله‌ی بیشتر، فاصله را برای پایین آمدن راحت‌تر راننده فراهم می‌کند. در غیر این صورت ارتفاع از زمین تا کابین بسیار زیاد خواهد شد.

افزایش ارتفاع شاسی در گرانیت مک

 اضافه شدن شش اینچ به قسمت عمودی اتاق، نصب و عملکرد یک برف روب را آسان می‌کند

کامیون گرانیت مک را می‌شناسید؟ یک تابستان گرم و بلند داشتیم اما زمان به سرعت می‌گذرد و برف و زمستان پیش روی ما قرار می‌گیرد. مدل حرفه‌ای اصلی (Mack Trucks)، با گزینه بالابر شاسی اجازه می‌دهد تا فضای بیشتری برای برف روب ایجاد شود و به عنوان یک اسکرابر زیرین، بهتر قادر خواهد بود که به مقابله با برف برود.

۶ اینچ بالا رفتن شاسی، امکان پاکسازی بیشتری را فراهم می‌آورد و اسکرپر را  قادر می‌سازد بیش از ۴۵ درجه در هر دو جهت خم شود. همین امر باعث افزایش پاکسازی برف در زمستان و جاده‌های شیب‌دار در فصول دیگر می‌شود.

مدیر تولید محصولات عمرانی این شرکت، می‌گوید: “افزایش ارتفاع از زمین اجازه می‌دهد تا نصب آسان برف روب بدون نیاز به حرکت سایر اجزای شاسی، مانند مخازن سوخت و سیستم خروج پسماند امکان‌پذیر و در وقت و پول مشتری صرفه جویی شود.” پیکربندی جدید برای مانور بیشتر و کاهش وزن اجازه می‌دهد تا محور کوتاه‌تر استفاده شود، که موجب صرفه‌جویی در هزینه بدون به خطر انداختن عملکرد برای مشتریان می‌شود.

 

در غیر اینصورت نیاز به یک بدنه‌ی بلندتر برای بازسازی مخازن سوخت و هوا و فیلتر ذرات دیزلی، برای ایجاد فضا برای پاروی زیرین است. امکانات جدید فضای عمودی را فراهم می‌کند که پارو به راحتی در آن جای می‌گیرد.

افزایش ارتفاع در فنربندی‌های جلو و عقب ۶ اینچ بلندتر از حد معمول است. گرانیت دارای بخش شکمی، بال و پاروی جلو است که موقعیت بالاتری از کامیون را می‌پوشاند.

چیزی که قابل توجه است فضای بیشتری است که بین محور بالای یک تایر و گلگیر بالای آن وجود دارد. یک پله‌ی بیشتر، فاصله را برای پایین آمدن راحت‌تر راننده فراهم می‌کند. در غیر این صورت ارتفاع از زمین تا کابین بسیار زیاد خواهد شد.

مدیر استراتژی محصول این شرکت می‌گوید: گزینه پاکسازی بالا برای هر گرانیت وقتی در جاده‌های سخت حرکت می‌کنند، موثر خواهد بود. او اضافه کرد که افزایش شاسی در مونتاژ کارخانه Mack برای کسانی که با آن سر و کار دارند سریع‌تر و ارزان‌تر است.

شش اینچ ارتفاع شاسی اضافی در فضای اضافی بین بالای تایر محور هدایت و سپر بالا قابل توجه است. اسکراپر سیاه زیر قسمت پشتی شاسی جای گرفته است به صورتی که بال نارنجی و تیغه پارو بیشتر نمایان است.

امتیاز شما به این مقاله
۵/۵
sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

sample83

هیچ نظری وجود ندارد