معرفی بیل‌مکانیکی‌های جدید کاترپیلار

 

کمپانی بزرگ کاترپیلار دو مدل بیل مکانیکی جدید چرخدار ارائه کرده است:

 Cat M319 با طراحی جلویی کوتاه

 Cat M320 با فاصله بین دو محور طولانی تر

بیل مکانیکی های چرخ دار در مکان‌های شهری، اعم از اینکه از سطوح سنگفرش کار می‌کنند، از نقطه ای به نقطه دیگر حرکت می‌کنند یا در داخل شهرها کار می‌کنند، عالی عمل می کنند. رد پای جمع و جور Cat M319 شما را به داخل و خارج از محیط‌های کاری محدود می‌رساند، چه کارهای عمرانی، چه حفاری عمومی و چه ترانشه.

با کمترین چرخش 6 اینچی 3 اینچی دم، می‌توانید حفر کنید، بچرخید و با پیش آمدگی محدود کنار بگذارید و این امر باعث می‌شود در برابر ساختمان‌ها، سازه های ساخته شده، ماشین های دیگر و یا موانع کار کنید. همچنین هنگامی که به کار بعدی می پردازید، می‌توانید با سرعت 21.7 مایل در ساعت از این دستگاه استفاده کنید.

M319  با وزن پوندی با موتور دیزلی Cat C4.4 کار می‌کند که 171 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. ارتفاع آن تا 18 فوت 10 اینچ و به 30 فوت 3 اینچ می‌رسد. حداکثر ارتفاع بارگیری 25 فوت 7 اینچ است. گزینه‌های کمکی هیدرولیک با مدارهای فشار قوی و متوسط ​​و جریان فشار یک و دو طرفه به شما امکان می‌دهد پیکربندی دستگاه را برای طیف گسترده ای از اتصالات تنظیم کنید.

Cat M320 با فاصله بین دو محور بیشتر، ثبات عملکرد را افزایش می‌دهد، حرکت ماشین را در هنگام حرکت بهبود می‌بخشد و نسبت به مدل قبلی خود Cat M320F ، تا 9 درصد گشتاور چرخشی بیشتری را ارائه می‌دهد.

یک موتور دیزلی Cat C4.4 با قدرت 129.4 اسب بخار باعث می‌شود تا این دستگاه 46،740 پوندی به عمق 19 فوت 9 اینچی حفاری کند. حداکثر دسترسی 30.5 پا و ارتفاع بارگیری 22 فوت 10 اینچ است. فن‌های خنک کننده برقی در صورت نیاز سوخت و مایع خروجی دیزل (DEF) را برای کاهش هزینه های عملیاتی ذخیره می‌کنند و می تواند با سوخت بیودیزل B20 کار کند.

 

یک پمپ نوسان اختصاصی قدرت ثابت را تأمین می‌کند. سیستم هیدرولیک پیشرفته به طور خودکار قدرت و کارآیی را متعادل می‌کند تا کنترل کننده دستگاه را برای نیازهای دقیق کار به اپراتورها بیشتر کند. هنگامی که کار نیاز به آن دارد، حالت بلند کردن سنگین ظرفیت بلند کردن را افزایش می‌دهد.

M320 همچنین زمان سرویس را با استفاده از نقاط گریس متمرکز و گزینه سیستم روغنکاری اتوماتیک برای سیستم اجرا و نوسان کاهش می دهد.

ویژگی‌های مشترک

در هر دو دستگاه یک کابین به روز شده با یک صفحه نمایش لمسی 10 اینچی جدید و کنترل‌های دستگاه بصری پیدا خواهید کرد. می‌توانید تنظیمات جوی استیک و ترجیحات قدرت را برنامه ریزی کرده و تنظیمات مربوط به اپراتور را بر اساس شناسه اپراتور منحصر به فرد فراخوانی کنید. یک کنسول شیب دار، ورود و خروج کابین را آسان‌تر می‌کند و پایه های چسبناک بازخورد ارتعاش را در کابین کاهش می‌دهد و در تمام طول روز شما را راحت‌تر و متمرکز تر می‌نماید.

در مورد تعمیر و نگهداری، می‌توان به پورت‌های نمونه گیری سیال و نقاط نگهداری روزانه از سطح زمین دسترسی داشت تا این کارها را ساده کند. همچنین می‌توانید از طریق مانیتور صفحه لمسی، عمر فیلتر و فواصل نگهداری داخل کابین را ردیابی کنید.

شناسه اپراتور دارای یک دکمه فشاری برای امنیت بیشتر است و M320 دارای یک کلید فوب دارای بلوتوث است. همچنین یک سیستم دید 360 درجه اختیاری است که می‌تواند ویدیوها را از چندین دوربین در اطراف دستگاه جمع آوری کند تا دید کاملی از محیط اطراف خود داشته باشد.

(1) دیدگاه

  1. топ 5 казино
    ۲۲ دی ۱۴۰۰

    Thanks.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *