درباره سنگین آنلاین:

 

 

مجموعه “سنگین آنلاین”، بزرگ‌ترین رسانه تخصصی ماشین‌آلات معدنی، عمرانی و باری ایران در آبان ماه سال ۹۸ جهت گسترش و نشر اطلاعات صحیح و به موقع در این بخش و در جهت حل مشکلات بخش‌های معدنی و عمرانی کشور توسط آقای دکتر غریب پور، رییس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) رونمایی گردید.

 

این مجموعه دارای ارتباطات گسترده با بخش‌های معدنی و عمرانی اعم از ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی، پیمانکاران معدنی و عمرانی، اشخاص حقیقی فعال در بازار ماشین‌آلات و همچنین صنایع وابسته مانند قطعات و خدمات ماشین‌آلات می‌باشد.

سنگین آنلاین، قصد دارد با بهره‌گیری از ابزارهای ارتباطی متفاوت و متنوع، در جهت برآورده کردن کلیه نیازهای کاربران ماشین‌آلات معدنی، عمرانی و باری تلاش نماید.

این خدمات شامل طیف وسیعی از موضوعات نظیر خرید، فروش و یا اجاره ماشین‌آلات، تامین قطعات یدکی و تجهیزات، تعمیرات و خدمات ماشین‌آلات، تامین نیروی‌انسانی و سایر مواردی است که مورد نیاز کاربران ماشین‌آلات سنگین خواهد بود.

علاوه بر این، اطلاع رسانی صحیح و به موقع در زمینه آخرین اخبار و اطلاعات این صنعت از جمله وظایف اصلی سنگین آنلاین است.

در راستای دستیابی به این اهداف سنگین آنلاین ضمن استفاده از کارشناسان مجرب در این حوزه، از ابزارهای متنوعی مانند: ماهنامه تخصصی، اپلیکیشن اختصاصی و شبکه های اجتماعی بهره می‌برد.

موفقیت هر رسانه در گرو ارتباط دو سویه و مستمر با مخاطبان آن است. از این رو گروه سنگین آنلاین همواره آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما در جهت بهبود کیفیت خدمت‌رسانی خود است.